Finansowanie

We współpracy z Domem Kredytowym NOTUS stworzyliśmy dedykowany dla inwestycji BUŁGARSKA 59 Dział Kredytowy. Dzięki temu zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w procesie zakupu nieruchomości.

Dom Kredytowy NOTUS S.A to jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce posiadająca najszerszą ofertę na rynku.

Misją firmy jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Nasi dedykowani Doradcy Finansowi rzetelnie i kompleksowo przeprowadzą Państwa przez zawiły proces kredytowy.

DZIAŁ KREDYTOWY BUŁGARSKA 59:

Karolina Frąckowiak
Doradca Finansowy
605 993 735
karolina.frackowiak@cfre.pl


Tomasz Kociuba
Doradca Finansowy
667 965 730
tomasz.kociuba@cfre.pl

Kalkulator zdolności kredytowej

Zapraszamy do wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Jeśli chcą Państwo rzetelnie policzyć swoje możliwości kredytowe i zapoznać się z rozwiązaniami, które pomogą tę zdolność zwiększyć lub przygotować, tak by móc nabyć mieszkanie w inwestycji BUŁGARSKA 59, zapraszamy do naszego DZIAŁU KREDYTOWEGO: Karolina Frąckowiak 605 993 735 i Tomasz Kociuba 667 965 730. Bezpłatne spotkanie pomoże Państwu podjąć właściwe decyzje zakupowe.

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA

Finansując zakup mieszkania kredytem hipotecznym każdy bank wymaga zakupu ubezpieczenia od zdarzeń losowych. Firma NOTUS zapewnia pokrycie rocznych kosztów ubezpieczenia mieszkania od pożarów oraz innych zdarzeń losowych! Kupując mieszkanie na Bułgarskiej 59 otrzymujesz roczne ubezpieczenie w cenie mieszkania. Wysokość ubezpieczenia jest zależna od watości nieruchomości.