II i III faza inwestycji przy Bułgarskiej 59!

II i III faza inwestycji mieszkaniowej Bułgarska 59!

Zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie inwestycja mieszkaniowa Bułgarska 59 to kompleks nowoczenych i komfortowych mieszkań. W ramach pierwszego etapu inwestycji, do tej pory powstały 2 budynki zlokalizowane bezpośrednio przy ulicy - budynek A i B1. W pierwszej fazie pierwszego etapu wybudowano łącznie 180 mieszkań oraz 8 lokali handlowo-usługowych. Termin oddania I fazy to marzec 2018 roku. 

Budynki A i B1 to nie koniec budowy etapu I, gdyż na najbliższe miesiące zaplanowano budowę II i III fazy etapu pierwszego. II i III faza to łącznie aż 229 mieszkań, z czego 171 będzie należeć do budynku B2, a 58 do budynku B3. Mieszkania będą rozlokowane na 14 kondygnacjach w budynku B2 i na 5 kondygnacjach w budynku B3. 

Mieszkania zaprojektowano z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, dlatego wyposażono jest w dodatkową przestrzeń użytkową w postaci balkonów lub loggii. Zróżnicowane metraże sprawią, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W ofercie znajdują się kawalerki zaczynające się od 33,42 m2, wygodne mieszkania 2 i 3-pokojowe oraz przestronne mieszkania 4-pokojowe o powierzchni nawet 73,20 m2. Duży wybór układów i metraży sprawia, że idealnie mieszkanie znajdzie tutaj zarówno singiel, młode małżenstwo, jak i rodzina z dziećmi. 

Poznaj atuty Bułgarskiej 59

Inwestycja przy Bułgarskiej 59 oferuje nie tylko nowoczesne i wygodne mieszkania, ale także wiele udogodnień, które znacznie poprawiają standard życia. Kompleks mieszkalny został wyposażony w wysokiej klasy monitoring oraz całodobową ochornę. Dodatkowo w podziemiach znajduje sie parking mieszczący 361 pojazdów, na dziedzińcu wewnętrznym plac zabaw dla dzieci, a w holu głównym konsierż oraz przechowalnia bagaży i kluczy. 

Bułgarska 59 jest idealnie skomunikowana z miastem. Osoby poruszające się transportem miejskim mają do dyspozycji liczne linie tramwajowe i autobusowe, którymi w kilkanaście minut można dostać się do centrum miasta. Zmotoryzowanych na pewno ucieszy bliskość autostrady A2, a także komfortowy dojazd do niemal każdej dzielnicy Poznania. Warto także dodać, że inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu terenów rekreacyjnych (Lasek Marceliński). 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania z II i III fazy koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepsze mieszkanie dla Ciebie!

Zadzwoń pod nr: +48 537 537 059 lub napisz e-mail na: biuro@bulgarska59.pl.