Zainwestuj w mieszkanie dla studenta

Szukasz pomysłu na dobrą inwestycję, która co miesiąc będzie Ci przynosiła pewny dochód? Zainwestuj w mieszkania na wynajem!

Dlaczego w Poznaniu się opłaca?

Poznań to jeden z większych ośrodków akademickich w Polsce, który co roku zachęca tysiące osób do podjęcia nauki w jednej z 25 szkół wyższych. Tłumy studentów, którzy przyjeżdzają do miasta zdobywać wiedzę to potencjalni najemcy mieszkań. 

Liczba studentów w jednym roku akademickim szacowana jest na ok. 120 tys. osób, z czego aż 75 tys. to studenci dzienni. Ok. 60% to osoby pochodzące spoza Poznania, co powoduje, że każdego października miasto zyskuje sporą grupę nowych mieszkańców.

Ostatnie lata pokazują, że student nie zadowoli się już ciasnym pokoikiem z małym oknem, urządzonym w standardzie z lat 90-tych. Coraz więcej młodych ludzi chce mieszkać komfortowo, w nowym mieszkaniu, dobrze skomunikowanym z resztą miasta. Nawet za cenę wyższych opłat miesięcznych. Wiele osób inwestujących na rynku nieruchomości zauważa tę tendecję i kupuje mieszkania w nowym budownictwie z myślą o wynajmie studentom.

W ofercie Bułgarskiej 59 znajdziesz mieszkania idealnie nadające się na kupno pod wynajem. Lokalizacja inwestycji sprawia, że dojazd do niemal wszystkich uczelni wyższych w Poznaniu nie będzie stanowił problemu. Wielu studentów to także stali klienci PKP, a z Bułgarskiej 59 dojazd na Dworzec Główny to tylko kilka minut. Atuty inwestycji to gwarancja dużego zainteresowania ze strony studentów, dzięki czemu chętnych na wynajem nie będzie brakować. 

Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci znaleźć idealne mieszkanie pod inwestycję!

Telefon: 537 537 059

Email: biuro@bulgarska59.pl